Utylizacja azbestu Poznań

Utylizacja azbestu Poznań – co trzeba wiedzieć?

Pomagamy pozbyć się materiałów szkodzących środowisku.

Utylizacja azbestu Poznań firmy AnECO to sposób na jego bezproblemowe usunięcie. Ogranicza niekorzystne oddziaływanie materiału i jest zgodny z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Utylizacja azbestu Poznań – dlaczego jest ważna?

Azbest to składnik eternitu, stosowany dawniej jako pokrycie dachów i ścian. Popularność azbestu zakończyła się wraz z odkryciem negatywnego wpływu, jaki wywiera na ludzki organizm. Dowiedziono, że może powodować nowotwory. Teraz utylizacja azbestu to konieczność.

Niewłaściwa utylizacja azbestu Poznań – skutki

Każde złamanie czy przecięcie azbestu prowadzi do korozji. To sprawia, że włókna materiału przedostają się do powietrza, a następnie, w wyniku oddychania, do płuc.

Skutki działania azbestu ujawniają się nawet wiele lat po kontakcie z nim. Dlatego przeprowadzając remont czy inne czynności naruszające strukturę azbestu, warto zaufać ekspertom.

Skuteczna utylizacja azbestu Poznań

Nieprawidłowa utylizacja zagraża ekosystemowi, a tym samym naszemu zdrowiu. Umiejętności specjalistów firmy AnECO sprawią, że usuwanie szkodliwych materiałów będzie bezpieczne. To zminimalizuje ryzyko zanieczyszczenia i przyczyni się do ochrony planety.

Jeśli chcesz, aby utylizacja azbestu w mieście Poznań i okolicach przebiegała profesjonalnie, zadzwoń pod nr 733 636 414, napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza dostępnego w zakładce Kontakt.

Menu