Demontaż wyrobów azbestowych różnymi technikami. Nasza oferta

Firma AnECO oferuje kompleksowe usługi w zakresie demontażu wyrobów azbestowych różnymi technikami. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, przedsiębiorstw, jak i jednostek samorządów terytorialnych. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości usług w konkurencyjnych cenach.

Zespół AnECO to doświadczeni specjaliści w dziedzinie ochrony środowiska i logistyki. Dzięki zdobytym umiejętnościom i ciągłemu doskonaleniu oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne związane z gospodarką odpadami szczególnie szkodliwymi dla człowieka i środowiska. Specjalizujemy się w obszarze demontażu eternitu, a także w usuwaniu innych wyrobów zawierających azbest. Mamy niezbędne decyzje i zezwolenia, umożliwiające świadczenie usług na terenie całego kraju.

Eternit na dachu będzie podlegał karze

Chociaż właściciele budynków mają czas do 2032 roku, aby całkowicie pozbyć się eternitu na dachu, zaniedbanie formalności podlega corocznej karze. Posiadacze wszystkich obiektów, także prywatnych domów, garaży i komórek gospodarczych, są zobowiązani do prowadzenia inwentaryzacji wyrobów azbestowych, w tym dachów z eternitu. Niedopełnienie tego obowiązku oraz naruszenie innych przepisów może skutkować wysokimi karami. Ważne jest zrozumienie stawianych wymagań, wypełnienie obowiązków i korzystanie z dostępnych dofinansowań na usuwanie szkodliwego materiału z posesji.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zajmujemy się zarówno inwentaryzacją, jak i usuwaniem, utylizacją oraz wywozem azbestu na bezpieczne składowiska. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą AnECO. Gwarantujemy bezpieczeństwo i przestrzeganie przepisów.

Menu