Odbiór odpadów przemysłowych

Odbiór odpadów przemysłowych – wskazówki

Odbiór odpadów przemysłowych firmy AnECO to sposób na ich bezproblemowe usunięcie. Nasze działania ograniczają niekorzystny wpływ odpadów na środowisko. Pracujemy zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Do odpadów przemysłowych zaliczamy m.in. azbest – składnik eternitu, stosowany dawniej jako pokrycie dachów i ścian. Popularność azbestu zakończyła się wraz z odkryciem negatywnego wpływu, jaki wywiera na ludzki organizm. Teraz odbiór odpadów przemysłowych to konieczność.

Niewłaściwy odbiór odpadów przemysłowych – skutki

Każde złamanie czy przecięcie azbestu prowadzi do korozji. To sprawia, że włókna materiału przedostają się do powietrza, a następnie, w wyniku oddychania, do płuc. Dowiedziono, że mogą w ten sposób powodować nowotwory.

Skutki działania azbestu ujawniają się nawet wiele lat po kontakcie z nim. Dlatego przeprowadzając remont czy inne czynności naruszające strukturę azbestu, warto zaufać profesjonalistom.

Skuteczny odbiór odpadów przemysłowych

Nieprawidłowa utylizacja zagraża ekosystemowi, a tym samym naszemu zdrowiu. Umiejętności specjalistów firmy AnECO sprawią, że usuwanie szkodliwych materiałów przebiegnie bezpiecznie i sprawnie. To zminimalizuje ryzyko zanieczyszczenia i przyczyni się do ochrony planety.

Jeśli chcesz, aby odbiór odpadów przemysłowych przeprowadzili eksperci, skontaktuj się z nami pod numerem 733 636 414, napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza dostępnego w zakładce Kontakt.

Świadczymy kompleksowy odbiór odpadów przemysłowych wytworzonych przez zakłady produkcyjne i usługowe:

Pomagamy w odpowiedniej klasyfikacji odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne, zgodnie z aktualnym rozporządzeniem w sprawie katalogu odpadów.

Poszukujemy rozwiązań mających zwiększyć udział odpadów poddanych recyklingowi, zgodnie z ideą gospodarki o obiegu zamkniętym.

Odbieramy odpady specjalistycznymi pojazdami i transportujemy bezpośrednio do odbiorcy.

Działamy w rejestrze Bazy Danych Odpadowych (BDO), potwierdzającym „drogę” odpadu od wytwórcy do ostatecznego odbiorcy.

Menu