Utylizacja eternitu Nowy Tomyśl

Utylizacja eternitu
Nowy Tomyśl

Pomagamy pozbyć się materiałów szkodzących środowisku.

Utylizacja eternitu Nowy Tomyśl stanowi niezawodny sposób na ograniczenie niekorzystnego oddziaływania tego materiału na środowisko. Proces ten jest zgodny z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju i Technologii. Eternit składa się z azbestu, który był stosowany jako pokrycie dachów i ścian. Wyjątkowa popularność azbestu zakończyła się wraz z odkryciem negatywnego wpływu, jaki wywiera na ludzki organizm.

Każde naruszenie eternitu, takie jak złamanie czy przecięcie, prowadzi do korozji. Ta z kolei sprawia, że włókna materiału przedostają się do powietrza, a następnie, w wyniku oddychania, do płuc.

Skutki działania azbestu ujawniają się nawet wiele lat po kontakcie z nim. Dowiedziono, że może powodować nowotwory. Dlatego przeprowadzając remont czy inne czynności naruszające strukturę azbestu, warto zaufać profesjonalistom. Nasza utylizacja odpadów niebezpiecznych spełnia prawne wymogi.

Sprawna utylizacja eternitu Nowy Tomyśl

Nieprawidłowa utylizacja azbestu zagraża ekosystemowi, a tym samym naszemu zdrowiu. Umiejętności specjalistów firmy AnECO, poparte doświadczeniem sprawią, że utylizacja eternitu przebiegnie bezpiecznie i sprawnie. To zminimalizuje ryzyko zanieczyszczenia i przyczyni do ochrony planety.

Jeśli interesuje Cię efektywna utylizacja odpadów niebezpiecznych skontaktuj się z nami pod numerem 733 636 414, napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza dostępnego w zakładce Kontakt.

Menu